Znajdź miłość z eDarling

eDarling świetnie wypełnia lukę na polskim rynku serwisów randkowych przeznaczonych dla wymagających singli szukających poważnego związku. Przejście testu liczącego chyba z 200 pytań zajmuje co prawda trochę czasu, jednak zauważyliśmy, że dopasowanie propozycji partnerów rzeczywiście było zgodne z podanymi oczekiwaniami. Do tego musimy przyznać, że test pomaga lepiej zrozumieć, czego tak naprawdę oczekuje się od partnera.
eDarling jest jednym z największych serwisów randkowych, co tłumaczy dobrą jakość funkcjonowania platformy. Profile były dobrze opisane, a użytkownicy interesujący i rozmowni. Ilość propozycji partnerów była zadowalająca. Obsługa klienta sprawna, szybka i profesjonalna. Co ważne, platforma randkowa posiada liczne certyfikaty bezpieczeństwa i szyfrowanie stron, co daje poczucie bezpieczeństwa, a także wrażenie, że platforma pozbawiona jest fałszywych użytkowników.
Regulamin jest czytelny i przystępny, choć jak to z każdym regulaminem trzeba się w niego wczytać, zanim zaakceptujemy jego postanowienia.

Użyteczność i bezpieczeństwo:

Regulamin i polityka prywatności są łatwo dostępne na stronie. Zasady te są w dużej mierze kompatybilne z najnowszymi regulacjami prawnymi, a często przewyższają nawet te wymagania wychodząc naprzeciw użytkownikom platformy. Z tej perspektywy strona internetowa eDarling jest jedną z najlepszych, jakie do tej pory testowaliśmy. Bardzo łatwa rejestracja, jasna i przejrzysta oraz dobrze przemyślana konstrukcja portalu stawia go w czołówce.

Odwiedź stronę