Znajdź idealnego partnera na Be2

Ocena:

Be2 jest jednym z największych portali randkowych na świecie. Zarejestrowało się w nim już 20 milionów osób na 6 kontynentach. To idealna platforma zarówno jeśli szukasz kogoś w Polsce, jak i zagranicą. Be2 zagwarantuje, że nie zgubisz się w swoich poszukiwaniach. Wypełniając test osobowości możesz być pewien, że Be2 poprowadzi Cię w odpowiednim kierunku. Dzięki kombinacji wyników testu oraz dopasowania geograficznego portal pomaga odnaleźć partnerów z Twojej okolicy.

Użyteczność i bezpieczeństwo:

Jako naprawdę międzynarodowy gracz Be2 dorównuje najwyższym standardom jeśli chodzi o ochronę danych osobowych oraz bezpieczeństwo. Nie mamy zbyt wiele do dodania. Oczywiste jest, że marka z tak dobrą reputacją nie może sobie pozwolić na kompromisy w tej sferze. Z punktu widzenia użyteczności, na pierwszy rzut oka naprawdę podoba nam się wszystko. Widzisz swój profil oraz propozycje partnerów zaraz po zalogowaniu się.

Ceny:

Jeśli myślisz poważnie nad znalezieniem nowego partnera, polecamy Ci wykupienie i zarejestrowanie się na 6 miesięcy z Be2. Naszą uwagę zwróciła także oferta specjalna na jeden miesiąc!

Odwiedź stronę