Lena i Tomasz: Randka online i historia z happy endem

Chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za możliwość poznania się online. Nasza historia zaczęła się przed rokiem. Na początku sierpnia 2016 r. zarejestrowałam się w portalu eDarling, gdyż poleciła mi go pewna znajoma.

Nie trwało to długo, kiedy otrzymałam pierwszą wiadomość od Tomasza. Napisał do mnie. Wiadomość była krótka: „Cześć Lena, bardzo zaciekawił mnie Twój profil – myślę, że powinniśmy się poznać.”

Attractive World vs. EliteRencontre

Na początku byłam zdenerwowana, gdyż nasze miejsca zamieszkania były od siebie bardzo oddalone. Mieszkałam w Krakowie, a Tomasz we Wrocławiu. Po upływie pewnego czasu, postanowiłam mu odpowiedzieć. W końcu nie miałam nic do stracenia. 😉

Krótkie e-maile szybko przerodziły się w bardzo długie i ciekawe wiadomości. W dniu 25.09.2016 r. spotkaliśmy się po raz pierwszy i podczas 6-godzinnego spotkania wiele się o sobie dowiedzieliśmy, nieźle się przy tym bawiąc. Nasza pierwsza randka przez Internet była strzałem w dziesiątkę! Niedługo później miało miejsce następne spotkanie, a od 07.11.2016 r. byliśmy już parą. Z początku był to związek na odległość, później na początku 2017 r. Tomasz przeprowadził się do Krakowa i mogliśmy się widywać każdego dnia.

W lutym tego roku zamieszkaliśmy razem. Jestem szczęśliwa, że mogłam poznać takiego mężczyznę jak Tomasz. Nasz związek jest bardzo harmonijny, dużo ze sobą rozmawiamy, nieporozumienia wyjaśniamy bardzo szybko i staramy się przejawiać dużo poczucia humoru. A wszystko zaczęło się od randki online!

>> Znajdź portal dla siebie ! <<

Odwiedź stronę